Pro zaměstnance

NÁŠ CÍL – CHCEME VÍC PRO NAŠE ZÁKAZNÍKY,
JDEME ZA HRANICE NAŠICH MOŽNOSTÍ

Naše společnost má dlouholetou tradici. Vznikla již v roce 2003 a od té doby máme za sebou řadu úspěšně zrealizovaných projektů a spokojených zákazníků, kteří se na nás opětovně obracejí.

Dlouholeté zkušenosti nám umožňují docílit správnou hodnotu a inovaci širokého sortimentu výrobků na různých trzích.

Patříme k nejlepším poskytovatelům kompletního servisu pro vstřikování plastů. Vyrábíme pro zákazníky vyžadující vysokou kvalitu, preciznost a estetický vzhled. Specializujeme se ve všech odvětvích vstřikování plastů od koncepce přes návrh výroby, nástrojářství, optimalizaci, lisování, dále pak potisk, montáže a testovací požadavky.

fotografie z výroby lisování nebo vstřikování plastů fotografie z výroby lisování nebo vstřikování plastů fotografie z výroby lisování nebo vstřikování plastů fotografie z výroby lisování nebo vstřikování plastů fotografie z výroby lisování nebo vstřikování plastů fotografie z výroby lisování nebo vstřikování plastů fotografie z výroby lisování nebo vstřikování plastů fotografie z výroby lisování nebo vstřikování plastů fotografie z výroby lisování nebo vstřikování plastů fotografie z výroby lisování nebo vstřikování plastů fotografie z výroby lisování nebo vstřikování plastů fotografie z výroby lisování nebo vstřikování plastů fotografie z výroby lisování nebo vstřikování plastů fotografie z výroby lisování nebo vstřikování plastů fotografie z výroby lisování nebo vstřikování plastů fotografie z výroby lisování nebo vstřikování plastů
ISO/TS 16949:2009 ISO 9001:2008 Supplier of Excellence certificat Quality Award 2014 by inalfa roof systems group